Noc v muzeu s degustací čokolády

18. 6. 2024
Přijďte si užít noc v muzeu, na které budete mlsat!

Každou prázdninovou sobotu ve 20:00 pro vás máme noční prohlídku muzea čokolády spojenou s povídáním o sladké historii Kutné Hory, na které se nejen spousty věcé dozvíte, ale poznáte je i na vlastní chuťové buňky! V průběhu večera se naučíte jak správně dugustovat čokoládu, jak se čokoláda vyráběla v Kutné Hoře před 100 lety a dnes a ukážeme vám, jak odlišné chutě má čokoláda z kakaových bobů z různých koutů světa.

Termíny akce: 6., 13., 20., 27. 7. a 3., 10., 17., 24. 8. | 20:00 hod.

Zvolený termín prosím napište do poznámky u objednávky.

Děkujeme!

Každou prázdnonovou sobotu ve 20:00

Přijďte si užít noc v muzeu, na které budete mlsat!

Každou prázdninovou sobotu pro vás máme noční prohlídku muzea čokolády spojenou s povídáním o sladké historii Kutné Hory, na které se nejen spousty věcé dozvíte, ale poznáte je i na vlastní chuťové buňky! V průběhu večera se naučíte jak správně dugustovat čokoládu, jak se čokoláda vyráběla v Kutné Hoře před 100 lety a dnes a ukážeme vám, jak odlišné chutě má čokoláda z kakaových bobů z různých koutů světa.

Termíny akce: 6., 13., 20., 27. 7. a 3., 10., 17., 24. 8. | 20:00 hod.

Zvolený termín prosím napište do poznámky u objednávky.

Ochutnáte 12 vzorků čokolád a kakaové boby.

Na večer v muzeu si rezevujte 1,5-2 hodiny času.

Těšíme se na vás!

Rezervace
Bližší informace

Rezervace a koupě lístků zde